Sleva!
SP6/1 ukončovací lišta L, AAR, PVC šedobéžová, 12,5 mm, 2,5 m Víkendová Akce
Původní cena byla: 108,00 Kč.43,20 KčAktuální cena je: 43,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | PVC |
| Účel | dlažba, obklad |
| Barva PVC | šedobéžová |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.1 kg |
| Účel 1 | dlažba |





