Sleva!
SP6 ukončovací lišta L, AAR, PVC šedá, 12,5 mm, 2,5 m Víkendová Akce
Původní cena byla: 120,00 Kč.48,00 KčAktuální cena je: 48,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | PVC |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.11 kg |





