Sleva!
SP7 ukončovací lišta Q, 2. jakost, pravidelná, nerez V2A, 11 mm, 2,5 m Doprava Zdarma
Původní cena byla: 154,00 Kč.61,60 KčAktuální cena je: 61,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | Q |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 11 mm |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.78 kg |





