Sleva!
SP7 ukončovací lišta Q, pravidelná, nerez lesk V4A, 11 mm, 2,5 m Super Cena
Původní cena byla: 661,00 Kč.264,40 KčAktuální cena je: 264,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | Q |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V4A |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 11 mm |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.785 kg |





