Sleva!
SP8/1 ukončovací lišta Q Nejlepší Cena
Původní cena byla: 667,00 Kč.266,80 KčAktuální cena je: 266,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Typ povrchové úpravy | lakování (komaxit) |
| Barva laku | RAL1013M – béžová matná |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |





