Sleva!
SP8 ukončovací lišta Q, čtvercová, pravidelná, hliník elox stříbro lesk, 11 mm, 2,5 m Nová Kolekce
Původní cena byla: 455,00 Kč.182,00 KčAktuální cena je: 182,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | Q |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox lesklý |
| Barva elox | L – stříbro lesk |
| Barva laku | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 11 mm |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.421135 kg |





