Sleva!
SP9 ukončovací lišta NQ, nepravidelná, nerez lesk V2A, 9 mm, 2,5 m Nová Kolekce
Původní cena byla: 615,00 Kč.246,00 KčAktuální cena je: 246,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | NQ |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 9 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 9 mm |
| Pro výšku dlažby | 9 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.7075 kg |





