Sleva!
SPC Floor Concept dub grey, 4,5 mm Značkový
Původní cena byla: 795,00 Kč.318,00 KčAktuální cena je: 318,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ podlahy | SPC vinylová |
| Materiál | SPC |
| Dekor | 05 – dub grey |
| Typ vzoru | prkno |
| Tón dekoru | střední |
| Typ pokládky | click |
| Celková tloušťka | 6 mm |
| Nášlapná vrstva | 0,55 mm |
| Tloušťka jádra | 4,5 mm |
| Tloušťka podložky | 1,5 mm |
| Rozměry lamel | 228 mm x 1220 mm |
| Pro podlahové vytápění | Ano |
| Hmotnost | 9.7 kg |





