Sleva!
SPC Yutra, dub kanadský Rychlé Dodání
Původní cena byla: 550,00 Kč.220,00 KčAktuální cena je: 220,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ podlahy | SPC vinylová |
| Materiál | SPC |
| Dekor | 31 – dub kanadský |
| Typ vzoru | prkno |
| Tón dekoru | světlý |
| Typ pokládky | click |
| Celková tloušťka | 4,5 mm |
| Nášlapná vrstva | 0,55 mm |
| Rozměry lamel | 186×1220 mm |
| Hmotnost | 8.3 kg |





