Sleva!
Speciální Cena W5 lišta k ochraně rohu, PVC černá, 10×10 mm, 2,9 m
Původní cena byla: 82,10 Kč.41,05 KčAktuální cena je: 41,05 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu, krycí |
| Tvar | V |
| Materiál | PVC |
| Účel | zeď |
| Povrchová úprava | PVC |
| Dekor/masiv | – |
| Barva PVC | černá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 10 mm |
| Délka | 2,9 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.058 kg |
| Využití | zeď |





