Sleva!
STAUF D 20 Disperzní lepidlo na všechny elastické podlahoviny i LVT šedá, 14 kg Oblíbený
Původní cena byla: 193,00 Kč.77,20 KčAktuální cena je: 77,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | lepidla pro vinyl, PVC a lino |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | kýbl |
| Čas odvětrání | 5–20 min. |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Pracovní čas | 5–25 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | od 300 do 400 g/m2 |
| Hmotnost | 14 kg |





