Sleva!
STAUF D 22 HV Disperzní lepidlo na stěny pro textil, CV, PVC šedá, 15 kg Odeslání Ihned
Původní cena byla: 252,00 Kč.100,80 KčAktuální cena je: 100,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | kontaktní lepidla |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha, strop |
| Barva | šedá |
| Typ balení | kýbl |
| Čas odvětrání | 0–10 min. |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Pracovní čas | 5–20 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | Průměrně 350–400 g/m2 |
| Hmotnost | 15 kg |





