Sleva!
STAUF GS STAND Sádrová opravná a nivelační hmota, 0-30mm s pískem šedá, 25 kg Omezená Nabídka
Původní cena byla: 60,20 Kč.30,10 KčAktuální cena je: 30,10 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | sádrové nivelační hmoty |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | pytel |
| Další vrstva | 24 hod. do tloušťky 3 mm při 20 °C; 48 hod. do tloušťky 5 mm |
| Pochůznost | 60 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 1300 g/m2/mm tloušťky stěrky |
| Hmotnost | 25 kg |





