Sleva!
STAUF RM Rychlá jemná cementová opravná hmota, 1-50 s pískem, 25 kg Nejprodávanější
Původní cena byla: 65,30 Kč.32,65 KčAktuální cena je: 32,65 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | cementové opravné hmoty |
| Výrobce | Stauf |
| Exteriér | Ne |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | pytel |
| Další vrstva | 4 hod. |
| Pochůznost | 30 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 1,6 kg/mm/m2 |
| Zpracovatelnost | cca 15 min. při 20 °C |
| Hmotnost | 25 kg |





