Sleva!
STAUF SGH 50 Rychle schnoucí 2K silikátová zálivková pryskyřice, tvrdidlo, 480 g Akční Nabídka
Původní cena byla: 359,00 Kč.143,60 KčAktuální cena je: 143,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | příprava podkladu |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | dlažba, podlaha, stěny |
| Typ balení | tuba |
| Čas schnutí | 60 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | pro šířku trhlin 5 mm a hloubku trhlin 5 cm cca. 3–4 bm na balení |
| Zpracovatelnost | 8–10 min. |
| Hmotnost | 0,48 kg |





