Sleva!
STAUF SMP 930 lepidlo na vícevrstvé podlahy a masiv hnědá, 18 kg Doprava Zdarma
Původní cena byla: 232,00 Kč.92,80 KčAktuální cena je: 92,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | lepidla na parkety, dřevo a vícevrstvou podlahu |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | hnědá |
| Typ balení | kýbl |
| Broušení / leštění | 24–48 hod. |
| Pochůznost | 24–48 hod. |
| Pracovní čas | 30 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | cca 1,05–1,3 kg/m2 |
| Hmotnost | 18 kg |





