Sleva!
STAUF SPU 425 lepidlo na parkety a laminátové podlahy pro přesnou aplikaci, 600 ml Poslední Šance
Původní cena byla: 306,00 Kč.122,40 KčAktuální cena je: 122,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | lepidla na parkety, dřevo a vícevrstvou podlahu |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | béžová |
| Typ balení | tuba |
| Broušení / leštění | 24–48 hod. |
| Pochůznost | 24–48 hod. |
| Pracovní čas | 20 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | Cca. 600 g/m2 při aplikaci pomocí vytlačovací pistole a vzdálenosti pruhů 8 cm |
| Hmotnost | 0,6 kg |





