Sleva!
STAUF VDP 130 Disperzní penetrace, univerzální, ředění 1:1 zelená, 10 kg Přímo Od Výrobce
Původní cena byla: 223,00 Kč.89,20 KčAktuální cena je: 89,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | penetrace |
| Výrobce | Stauf |
| Exteriér | Ne |
| Účel | podlaha |
| Barva | zelená |
| Typ balení | kanystr |
| Čas schnutí | 45 min. při 20 °C |
| Ředění | Savé podklady zřeďte 1:1 |
| Spotřeba / vydatnost | 125 g/m2 |
| Hmotnost | 10 kg |





