Sleva!
STAUF VEP 195 Epoxidová penetrace do 5% vlhkosti transparentní, 3 kg Aktuální
Původní cena byla: 916,00 Kč.366,40 KčAktuální cena je: 366,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | penetrace |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | transparentní |
| Typ balení | kýbl |
| Čas schnutí | cca. 30 min. při 30 °C, cca. 45 minut při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | cca 400 g/m2 (1. vrstva), cca 250 g/m2 (2. vrstva) |
| Hmotnost | 3 kg |





