Sleva!
STAUF VPU 155 S Polyuretanová penetrace do 3,5% vlhkosti medová, 11 kg Hit Sezóny
Původní cena byla: 566,00 Kč.226,40 KčAktuální cena je: 226,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | penetrace |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | medová |
| Typ balení | kanystr |
| Čas schnutí | 30–45 min. při 20 °C |
| Další vrstva | cca 2 hod. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | cca 150 g/m2 (1. vrstva), cca 250 g/m2 (2. vrstva) |
| Hmotnost | 11 kg |





