Sleva!
Top Prodej VP5 vanová lišta, PVC bílá, 23 mm, 1,83 m
Původní cena byla: 193,00 Kč.77,20 KčAktuální cena je: 77,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, vanová |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | bílá |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 23 mm |
| Délka | 1,83 m |
| Šířka | 17,5 mm |
| Výška | 23 mm |
| Pro výšku dlažby | 5 mm |
| Samolepicí | Ne |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.09 kg |





