Sleva!
Víkendová Akce AP38 soklová lišta, hliník lakovaný matná bílá, 100 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 299,00 Kč.519,60 KčAktuální cena je: 519,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | oblá |
| Účel | dlažba |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva laku | RAL9003M – bílá matná |
| Barva elox | – |
| Hlavní parametr | 100 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka překrytí | 11 mm |
| Výška | 100 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 1.10416 kg |





