Sleva!
Víkendová Akce AP6/1 „Z“ profil, nerez kartáč, 1 mm, 15 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 133,00 Kč.453,20 KčAktuální cena je: 453,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | nájezdová, vyrovnávací |
| Materiál | nerez |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ano |
| Hlavní parametr | 15 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 15 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.862 kg |





