Sleva!
Víkendová Akce DL7/5 dilatační lišta s výplní, hliník + PU bílá, 12,5 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 198,00 Kč.479,20 KčAktuální cena je: 479,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | dlouhá základna |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | bílá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Typ výplně | PU |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.67 kg |
| Vodotěsný spoj | Ano |





