Sleva!
Víkendová Akce EX1/W2 EXCELLENT k ochraně rohu s příhybem, nerez RAL1036 perleťová zlatá lesklá, 40×40 mm, 2,4 m
Původní cena byla: 987,00 Kč.394,80 KčAktuální cena je: 394,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu |
| Tvar | V |
| Materiál | nerez |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva laku | RAL1036 -zlatá perleťová |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 40 mm |
| Délka | 2,4 m |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 40 mm |
| Pro výšku dlažby | 40 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 1.5312 kg |
| Využití | obklady, zeď |





