Sleva!
Víkendová Akce SP3 ukončovací lišta L, PREMIUM, hliník, 12,5 mm, 3 m
Původní cena byla: 205,00 Kč.82,00 KčAktuální cena je: 82,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Účel | dlažba, obklad |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Barva laku | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 3 m |
| Celková šířka | 22 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.297924 kg |
| Účel 1 | dlažba |





