Sleva!
Víkendová Akce W4 lišta k ochraně rohu, hliník lakovaný černá, 15×15 mm, 2 m
Původní cena byla: 240,00 Kč.96,00 KčAktuální cena je: 96,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu, krycí |
| Tvar | V |
| Materiál | hliník |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva elox | – |
| Barva laku | 33 – černá matná RAL9005 |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 15 mm |
| Délka | 2 m |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 15 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.156 kg |
| Využití | obklady, zeď |





