Sleva!
Vrácení Zdarma STAUF EXTREME TACK Disperzní kontaktní lepidlo, 9 kg
Původní cena byla: 392,00 Kč.156,80 KčAktuální cena je: 156,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | kontaktní lepidla |
| Výrobce | Stauf |
| Exteriér | Ne |
| Účel | podlaha, stěny, strop |
| Typ balení | kýbl |
| Čas odvětrání | Ihned |
| Spotřeba / vydatnost | 1–1,5 kg/m2 |
| Zpracovatelnost | cca 15 min. při 20 °C |
| Hmotnost | 9 kg |





