Sleva!
Výprodej Dlažba Frame groove 120×120 cm, nat.
Původní cena byla: 1 926,00 Kč.770,40 KčAktuální cena je: 770,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ | dlažba |
| Třída | Exclusiv |
| Rozměr | 120×120 cm |
| Design | imitace kamene |
| Barva | černá |
| Rektifikace | Ano |
| Mrazuvzdornost | Ano |
| Tloušťka | 9 mm |
| Povrchová úprava | mat |
| Velkoformát | Ano |
| Protiskluz | Ano |
| Listelo/dekor | Ne |
| Hmotnost | 22 kg |





