Sleva!
Výprodej ISOMAT SUPERGRUND Adhezní základ pro zdrsnění podkladu, červená, 5 kg
Původní cena byla: 216,00 Kč.86,40 KčAktuální cena je: 86,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | penetrace |
| Výrobce | ISOMAT |
| Exteriér | Ano |
| Účel | dlažba, podlaha |
| Barva | červená |
| Typ balení | kýbl |
| Čas schnutí | 1 hod. při 20 °C |
| Pochůznost | 1 hod. |
| Spotřeba / vydatnost | 50-200 g/m2 (v závislosti na savosti podkladu) |
| Hmotnost | 5 kg |





