Sleva!
Vysoce Kvalitní SP22 schodová lišta TREP, nerez lesk V2A protiskluz, 11 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 219,00 Kč.487,60 KčAktuální cena je: 487,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Tvar | S |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Účel | dlažba |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 30 mm |
| Šířka 2 | 5 mm |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 1.068 kg |





