Sleva!
W1 lišta k ochraně rohu, nerez V2A kartáč, 60×60 mm, 3 m Ověřený
Původní cena byla: 999,00 Kč.399,60 KčAktuální cena je: 399,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu, krycí |
| Tvar | V |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 60 mm |
| Délka | 3 m |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 2.856 kg |
| Využití | obklady, zeď |





