Sleva!
W2 lišta k ochraně rohu s příhybem, nerez V2A kartáč, 15×30 mm, 1,5 m Kup Teď
Původní cena byla: 410,00 Kč.164,00 KčAktuální cena je: 164,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu, krycí |
| Tvar | V |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 15 mm |
| Délka | 1,5 m |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 15 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.537 kg |
| Využití | obklady, zeď |





