Sleva!
W2 lišta k ochraně rohu s příhybem, nerez V2A lesk, 60×60 mm, 2,5 m Víkendová Akce
Původní cena byla: 926,00 Kč.370,40 KčAktuální cena je: 370,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu, krycí |
| Tvar | V |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 2.395 kg |
| Využití | obklady, zeď |





