Sleva!
W3 lišta k ochraně rohu, nerez V2A kartáč, 40×40 mm, 11 mm, 2,5 m Výhodná Nabídka
Původní cena byla: 2 047,00 Kč.818,80 KčAktuální cena je: 818,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu, krycí |
| Tvar | V |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 40 mm |
| Šířka 2 | 11 mm |
| Výška | 40 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 2.17 kg |
| Využití | obklady, zeď |





