Sleva!
WOOD Floor Concept SELECT 3-vrstvý bez úpravy dub Pouze Dnes
Původní cena byla: 2 624,00 Kč.1 049,60 KčAktuální cena je: 1 049,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ podlahy | dřevěná |
| Materiál | dřevo |
| Dekor | C33 – dub |
| Typ vzoru | prkno |
| Tón dekoru | střední |
| Typ pokládky | lepená |
| Celková tloušťka | 14 mm |
| Nášlapná vrstva | 3 mm |
| Tloušťka jádra | 14 mm |
| Rozměry lamel | 190 x 1900 mm |
| Výrobce | Wood floor concept |
| Hmotnost | 7 kg |





