Sleva!
Zlevněný STAUF GS BASIC Sádrová nivelační hmota 1-10mm, 25 kg
Původní cena byla: 31,90 Kč.15,95 KčAktuální cena je: 15,95 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | sádrové nivelační hmoty |
| Výrobce | Stauf |
| Exteriér | Ne |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | pytel |
| Další vrstva | 24 hod. při 20 °C (s tloušťkou vrstvy 2 mm) |
| Pochůznost | 3 hod. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 1,5 kg/mm/m2 |
| Tloušťka vrstvy | 1–10 mm |
| Zpracovatelnost | Cca 30 min. při 20 °C |
| Hmotnost | 25 kg |





