Sleva!
Zlevněný VP1 vanová lišta, PVC bahama, 5 mm, 1,85 m
Původní cena byla: 222,00 Kč.88,80 KčAktuální cena je: 88,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, vanová |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | bahama |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 5 mm |
| Délka | 1,85 m |
| Celková šířka | 15 mm |
| Výška | 5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Samolepicí | Ano |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.146 kg |





