Sleva!
Značkový AP27/9 ukončovací lišta, pro laminát, hliník elox stříbro, 8,8 mm, 2,7 m
Původní cena byla: 453,00 Kč.181,20 KčAktuální cena je: 181,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dvoudílná |
| Tvar | U |
| Typ montáže | pod obklad |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 8,8 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 12 mm |
| Celková šířka | 25 mm |
| Výška | 8,8 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.3591 kg |





