Sleva!
Značkový AP39 soklová lišta na nalepení STANDARD, nerez V2A lesk, 80 mm, 2 m
Původní cena byla: 719,00 Kč.287,60 KčAktuální cena je: 287,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | plochá |
| Účel | dlažba |
| Typ montáže | k nalepení montážním lepidlem |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ano |
| Hlavní parametr | 80 mm |
| Délka | 2 m |
| Výška | 80 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Jakost materiálu | V2A |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 1.025 kg |





