Sleva!
Značkový KP1 páska izolační pružná modrá, 1 m, 30 m
Původní cena byla: 9 104,00 Kč.3 641,60 KčAktuální cena je: 3 641,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Barva PVC | modrá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 1000 mm |
| Délka | 30 m |
| Šířka | 1000 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 2.4 kg |





