Sleva!
Značkový SP1 ukončovací lišta L, nerez V4A lesk, 17,5 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 651,00 Kč.260,40 KčAktuální cena je: 260,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V4A |
| Účel | dlažba, obklad |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 17,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 24 mm |
| Výška | 17,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 17,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.635 kg |
| Účel 1 | dlažba |





