Sleva!
Značkový W4 lišta k ochraně rohu, hliník elox stříbro, 40×40 mm, 3 m
Původní cena byla: 531,00 Kč.212,40 KčAktuální cena je: 212,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | k ochraně rohu, krycí |
| Tvar | V |
| Materiál | hliník |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Barva elox | stříbro |
| Barva laku | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 40 mm |
| Délka | 3 m |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 40 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA,s.r.o. |
| Hmotnost | 0.213 kg |
| Využití | obklady, zeď |





